ظرفیت باتری یک گوشی آینده گوگل در گواهینامه UL Demko مشاهده شد

ظرفیت باتری یک گوشی هوشمند آینده گوگل در میان داده های گواهینامه UL Demko مشاهده شده است. انتظار می‌رود که داده های منتشر شده از سوی این گواهی، مربوط به سری پیکسل ۹، پیکسل 8a و یا گوشی تاشو پیکسل فولد ۲ باشد. چندی پیش نیز تصویری از جعبه Pixel 8a به بیرون درز کرده بود. به تازگی، رندر های پیکسل ۹ و ۹ پرو منتشر شده‌اند.

ظرفیت باتری پیکسل ۹ پرو گوگل یا گوشی تاشو پیکسل فولد ۲ به بیرون درز کرده است

ظرفیت باتری یک گوشی هوشمند آینده گوگل در میان داده های گواهینامه UL Demko مشاهده شد. دستگاه مذکور دارای شماره مدل GH2MB بوده و از باتری ۴,۹۴۲ میلی‌آمپری برخوردار است. احتمالا این تلفن هوشمند با باتری ۵,۰۰۰ یا ۵,۰۴۰ میلی‌آمپری راهی بازار خواهد شد. دریافت گواهینامه UL Demko، نشان می‌دهد که زمان زیادی تا رونمایی این تلفن هوشمند آینده گوگل نمانده است. لازم به ذکر است که Pixel 7a در برخی مناطق با شماره مدل GHL1X عرضه شد. بنابراین، ما حدس زده‌ایم که شماره مدل GH2MB فاش شده از طریق UL Demko ممکن است مربوط به Pixel 8a باشد.

داده های گواهینامه UL Demko

با وجود مشابهت شماره مدل این دو دستگاه، اما باتری ۴,۹۴۲ میلی‌آمپری ظاهر شده در میان داده های UL Demko، به طور قابل توجهی پرظرفیت‌تر از باتری ۴,۳۸۵ میلی‌آمپری به کار گرفته شده در Pixel 7a و یا باتری ۴,۴۱۰ میلی‌آمپری در نظر گرفته شده برای Pixel 6a است. بنابراین، احتمالا این تلفن هوشمند مشاهده شده در UL Demko، پیکسل 8a نخواهد بود. در حقیقت شماره مدل GH2MB، ممکن است مربوط به پیکسل ۹ پرو باشد. Pixel 8 Pro نیز از باتری پرظرفیت ۵,۰۰۰ میلی‌آمپری برخوردار بود.

همان‌طور که Mysmartprice در گزارش جدید خود اشاره می‌کند، این احتمال وجود دارد که شماره مدل GH2MB مربوط به گوشی هوشمند تاشو Pixel Fold 2 باشد. پیکسل فولد از باتری ۴,۸۲۱ میلی‌آمپری برخوردار بود. انتظار داریم که در روز های آینده، اطلاعات بیشتری در مورد Pixel GH2MB منتشر شود.

پیکسل ۹ گوگل را پیش از معرفی رسمی و در رنگ آبی ببینید

نظر شما چیست؟ آیا گوگل ممکن است برای Pixel 8a به سراغ باتری پرظرفیت ۵,۰۰۰ میلی‌آمپری برود؟

نوشته ظرفیت باتری یک گوشی آینده گوگل در گواهینامه UL Demko مشاهده شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

منبع: ترنجی

تاریخ انتشار

در

,


با عنایت به اینکه سایت «اخبار تکنولوژی» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

اخبار تکنولوژی نقشی در تولید محتوا ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.